środa, 6 czerwca 2012

Chwilowe zawieszenie...i małe co nie co;-)

Zacznę przede wszystkim od tego, że uwielbiam blogowanie. Sprawia mi satysfakcję pisanie o nowych kosmetykach, odkryciach i urodowych kwestiach....ale...

...ostatnio mobilizuje wszystkie swoje siły na to, aby zmienić coś w swoim życiu i nie mogę skupić się na blogowaniu (co zawsze zabiera mi trochę czasu), ponieważ zmiany wymagają ode mnie poświęcenia wolnego czasu na naukę, a prócz tego chcę dbać o relację z bliskimi, jako że tego czasu wolnego mam naprawdę mało (właśnie dlatego chcę coś zmienić) nie mogę się roztroić...
Byle jakie blogowanie dla blogowania też nie wchodzi w grę- chyba że włączy mi się tzw "flow" i złapie mnie wena na napisanie konkretnego posta:-).
W związku z tym, chciałabym przeprosić za swoją nieobecność, którą tylko jak mam możliwość staram się nadrobić:-)

Oczywiście zapał zakupoholiczki mnie nie opuścił i wciąż gromadzę kosmetyki na półkach:-) dzisiejszym łupem padło kilka rzeczy, o:
Metoda OCM jest cudowna, ale czasami tak bardzo mi się nie chce babrać tym olejkiem i ręcznikiem...błyszczyk firy No7 używam pierwszy raz, póki co mam wciąż na ustach- fajnie smakuje i ma naturalny odcień, kupiłam za jedyne 4funty (dostałam bon, tradycjnie kosztuje 9 f.). Jedyne dwufazowe zmywadło do oczu jakie znalazłam na półce (jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma;-)

A przy okazji, zamiast standardowej aktualizacji włosów z szafą w tle;-) wrzucam zdjęcia z ostatniego spaceru, pogoda na chwilę dopisała więc nie zastanawiając się postanowiliśmy skorzystać.

Jak widać rudość dalej się trzyma, mimo ostatniego farbowania henną Khadi jasny brąz, który właściwie już się trochę zmył (po  5 myciach), ale pozostaje mi cierpliwie czekać:-)...powoli się przyzwyczajam.

I jak wspomniał jeden z anonimowych, sianko dalej mam na głowie, ale jest naprawdę lepiej niż było rok temu:-). Zresztą taka już ich struktura, ciężko z nich zrobić włosy o wymarzonej gładkości:-)


Buziaki kochane blogereczki:*

9 komentarzy:

 1. Pieknie wygladaja na tych zdj. Blyszcza i sa geste :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładne zdjęcia :) obserwuję

  OdpowiedzUsuń
 3. Popieram Eve, są bardzo gęste :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie piękne włoski! I ta objętość <3 Piękne zdjęcia :* Jakie sianko? ;>

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie masz sianka, masz cudne włosy, takie gęste! :) cudo :*

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne włoski, a sianka na tych zdjęciach praktycznie nie widać!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki kochane:* podniosłyście mnie na duchu:D ale w miarę jedzenia apetyt rośnie:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Super blog! Zapraszam na rozdanie ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz! :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...