środa, 30 listopada 2011

Pierwszy post. No title;-)

Po pierwsze to mój debiut na blogu:-)!
To może na początku się przedstawię - mam na imię Marta, lubię wszystko co sprawia że walory estetyczne otoczenia wzrastają, wiec przy okazji dbam o swój wygląd.
Ostatnio na celowniku mam swoje włosy, które od jasnego blondu przeszły dużą metamorfozę na ciemny, a raczej bardzo ciemny blond. Katowane wcześniej (zbyt często) prostownicą, suszarką, codzienne mycie szamponem (z sylikonami) teraz są naprawdę rozpieszczane, a wszystko za sprawą pewnej miłej koleżanki z Krakowa która prowadzi blog dotyczący pielęgnacji włosów. Na głowie już nie mam siana, tylko takie coraz bardziej zdefiniowane kręciołki, z którymi mogę wyjść do ludzi.
Przy okazji wróciłam po długiej przerwie do malowania oka cieniami, zabawy kolorami. Zagłębiam się na nowo w tajnikach makijażu.
Ponadto pędzlem nie tylko operuję na twarzy, ale również na kartce, tudzież ołówkiem;-). Czasami biorę w łapki aparat i fotografuję.
Mam zamiar pisać między innymi o tym co fajnego zrobiłam dla siebie, dzielić się tym co pomaga mi być lepszą i piękniejszą.

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawiony komentarz! :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...